TURGUTLU KANAL AÇMA

TURGUTLU KANAL AÇMA

Vidanjör ve Kanal açma Hizmetleri

0532 740 26 57

info@turgutlukanalacma.com

Akevler Cad. No: 25

Sütçüler Mah. Kemalpaşa/İZMİR

  • Kurumsal

Turgutlu Kanal açma, ilk olarak İzmir Kemalpaşa’da 2012 yılında tek araç ile vidanjör hizmetine başlamıştır. Kurulduğumuz günden bu yana daima müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuk. Siz değerli müşterilerimizin takdiri ile araç filomuzu genişlettik ve şimdi de müşteri pörtfoyumuzu genişletiyoruz. 

Turgutlu Kanal açma olarak Turgutlu başta olmak üzere Manisa ili ve tüm ilçelerine Kanal açma hizmeti ve vidanjör hizmeti vermekteyiz.   

Bir çok doğal güzelliği içinde barındıran Turgutlu ilçesini her zaman temiz ve bakımlı kılmayı şirket olarak kendimize görev edindik. Sektöründeki öncü konumu, geniş filosu ile Turgutlu Vidanjör  ev, otel, restorant ve işletmelerin ; Tıkanıklık açma, tuvalet banyo, lavabo tıkanıklığı  giderleri açma, kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma, pis su gider tıkanıklığı açma, mutfak gider tıkanıklığı, vidanjör hizmeti, kanal temizleme, yağmur suyu çekimi, havuz ve gider tıkanıklığı temizliği, çamur çekimi, foseptik ve su çekimi, logar açma ve tamiratı, kanalizasyon temizleme işletmelerin kimyasal atıkları nakliyesi ve temizlenmesi, bakteri nakliyesi gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır.

   Daha detaylı bilgi için bizlerle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Yoğun çalışmalarımızla Manisa’nın her ilçesine ulaşarak çalışmalarımızı her koldan yürütmekteyiz.

Misyonumuz

Turgutlu Kanal açma olarak tam bir çevre dostu olup çalışmalarımızı da, “çevremizi daha fazla nasıl koruruz” sorusuna göre planlamaktayız. Aynı zamanda tüm çalışmalarımızda öncelikli amaçlarımızdan biri de müşteri memnuniyetini ileri düzeyde sağlayabilmektir. İnsanlarımızın ve çevremizin sağlığını önceliğimiz yaparak sizlere en iyi hizmeti sunmak, şirket olarak varoluş sebebimizdir.

Vizyonumuz

İşimizi en iyi şekilde yapmak, ekip olarak işimizle ilgili bilgilerimizi sürekli güncel tutmak, her türlü soruna çözüm bulabilmek ve böylece her zaman ilk tercih edilen şirket olabilmek.”