Turgutlu Kanal Açma

Turgutlu Kanal açma İzmir’de kurulmuş olup, genç dinamik ekibiyle çevre il ve ilçelerinde kanal açma, kanal görüntüleme, kanal tıkanıklığı, foseptik çekimi, yağmur suları, kimyevi atık taşıma, evsel atık taşıma gibi her türlü alt yapı sorunlarını çözme hizmeti vermektedir.

Pek çok doğal güzelliği içinde barındıran Turgutlu ve Manisamızı her zaman temiz ve bakımlı kılmayı şirket olarak kendimize görev edindik. Sektöründeki öncü konumu, geniş filosu ile Turgutlu Kanal açma ; ev, otel, restorant, kanal, kanalizasyon ve foseptik kuyu iç temizliği gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Yoğun çalışmalarımızla Manisa’nın her ilçesine ulaşarak çalışmalarımızı her koldan yürütmekteyiz.

Misyonumuz

Turgutlu Kanal açma olarak tam bir çevre dostu olup çalışmalarımızı da, “çevremizi daha fazla nasıl koruruz” sorusuna göre planlamaktayız. Aynı zamanda tüm çalışmalarımızda öncelikli amaçlarımızdan biri de müşteri memnuniyetini ileri düzeyde sağlayabilmektir. İnsanlarımızın ve çevremizin sağlığını önceliğimiz yaparak sizlere en iyi hizmeti sunmak, şirket olarak varoluş sebebimizdir.

Vizyonumuz

İşimizi en iyi şekilde yapmak, ekip olarak işimizle ilgili bilgilerimizi sürekli güncel tutmak, her türlü soruna çözüm bulabilmek ve böylece her zaman ilk tercih edilen şirket olabilmek.”