TURGUTLU KANAL AÇMA

TURGUTLU KANAL AÇMA

Vidanjör ve Kanal açma Hizmetleri

0532 740 26 57

info@turgutlukanalacma.com

Akevler Cad. No: 25

Sütçüler Mah. Kemalpaşa/İZMİR

  • Kanal açma

Kanal açma

Tıkanan kanallara ve kanal borularına, teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz

Logar ve Kanalizasyon temizliği

Tıkalı logar ve kanalizasyonlara teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz

Tuvalet ve lavabo gider açma

Tıkalı tuvalet, lavabo ve banyo gider borularını teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda açarız.

Periyodik kanal bakımı

Kanalların, kanazlizasyonların, logarların günlük hayatımızda sürekli kullanılmakta olduğundan dolayı olası olumsuz durumlarla karşı önlem almak için periyodik aralıklarla bakım yapmaktayız .

7 /24 Hizmet

7 gün 24 saat, durmaksızın yorulmaksızın tıkanıklık ve taşma vb. gibi olası sorunlarınızda siz müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.

Hızlı Müdahale

Planlama ve antlaşmalarımız doğrultusunda geniş araç yelpazemiz ve ulaşım kolaylığı merkez noktamız ile , İstediğiniz anda hizmetinizdeyiz.

Çevre Dostu

Araçlarımızın tümü İzsu ve Maski denetimlidir. Ruhsatlı ve denetimli araçlarımızla size hizmet vermekteyiz aynı zamanda çevre duyarlılığımız da ön plandadır.

Uzman ve Dinamik Ekip

Konusunda uzman personeli ve son teknoloji araçları ile kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyet göstermektedir.