TURGUTLU KANAL AÇMA

TURGUTLU KANAL AÇMA

Vidanjör ve Kanal açma Hizmetleri

0532 740 26 57

info@turgutlukanalacma.com

Akevler Cad. No: 25

Sütçüler Mah. Kemalpaşa/İZMİR

  • Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme

Tıkalı kanalizasyonlara en son teknoloji CCTV kanal görüntüleme cihazlarımızla tıkanıklığın sebebini öğrenerek araçlarımızla derhal sorunu çözüme ulaştırırız.

Kanal Görüntüleme

Tıkalı kanallara ve kanal borularına, giderlere, son teknoloji CCTV kanal görüntüleme cihazlarımızla tıkanıklığın sebebini belirleyerek sorunu gideririz.

Logar Görüntüleme

Tıkalı logarları, son teknoloji CCTV görüntüleme cihazıyla tıkanıklığa sebep olan cismi görüntüleyerek kanal açma aracımızla veya kanal açma cihazıyla tıkanıkları açarız .

7 /24 Hizmet

7 gün 24 saat, durmaksızın yorulmaksızın tıkanıklık ve taşma vb. gibi olası sorunlarınızda siz müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.

Hızlı Müdahale

Planlama ve antlaşmalarımız doğrultusunda geniş araç yelpazemiz ve ulaşım kolaylığı merkez noktamız ile , İstediğiniz anda hizmetinizdeyiz.

Çevre Dostu

Araçlarımızın tümü İzsu ve Maski denetimlidir. Ruhsatlı ve denetimli araçlarımızla size hizmet vermekteyiz aynı zamanda çevre duyarlılığımız da ön plandadır.

Uzman ve Dinamik Ekip

Konusunda uzman personeli ve son teknoloji araçları ile kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyet göstermektedir.