You are currently viewing Arıtma Temizliği
İzmir Vidanjör aritma temizliği

Manisa Vidanjör Arıtma Temizliği

Arıtma temizliği, kanalizasyon hatlarının olmadığı bölgelerde foseptik kuyularının vakumlu araçlarla emilip, çevre mevzuatına uygun şekilde belediyenin göstermiş olduğu. Atıksu Arıtma Tesislerine transfer hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca vidanjör araçlarımızla, sanayi alanlarında, fabrikalarda, şantiyelerde ve evlerde, foseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi ve foseptik çekimi yapmaktayız. Yollarda biriken su birikintileri, foseptik ve su çekimi. Atık su çekimi, altyapı temizliği, kot çamuru, asit çekimi. Petrol çamuru çekimi, ev ve kanal tıkanıklığı açma. Katı atık çekimi, sondaj çamuru, fuel oil, atık su. temiz su, temel yağmur suları. Bakteri çekimi, yemekhanelerde yağlı kuyu çekimi işleriniz için hemen bizi arayın.

Manisa Vidanjör ve Kanal açma

Manisa ve tüm ilçelerine, yılların verdiği deneyimle ve profesyonellikle yaptığımız çukur temizliği, kanal açma, yağmur suyu çekimi, foseptik çekimi, çamur çekimi, kanalizasyon açma, rögar temizliği, kiralık vidanjör, arıtma temizliği, kuka kanal açma, arazöz hizmeti ve vidanjör hizmetlerimizle, İZSU ve MASKİ denetimli araçlarımızla ve profesyonel ekibimizle, siz değerli müşterimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız Manisa, İzmir, Balıkesir il ve ilçelerine de hizmet sunmaktadır.

Tıkanıklık, foseptik, kanal, kanalizasyon, atık, kimyasal, bakteri, su birikintileri, çamur sorunlarınız için ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın : 0 532 740 26 57- bilgi@manisavidanjorkanalacma.com

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler