You are currently viewing Çukur temizliği
İzmir Vidanjör çukur temizliği

Manisa Vidanjör Çukur Temizliği

Çukur temizliği, kanalizasyon hatlarının olmadığı bölgelerde foseptik kuyularının ve çukurların vakumlu araçlarla emilip. Çevre mevzuatına uygun şekilde belediyenin göstermiş olduğu Atıksu Arıtma Tesislerine transfer hizmeti vermekteyiz. Ayrıca çukur diplerinde oluşan katı maddeleride kolaylıkla vakumlama yapmaktayız.

Manisa Vidanjör ve Kanal açma

Manisa ve tüm ilçelerine, yılların verdiği deneyimle ve profesyonellikle yaptığımız çukur temizliği, kanal açma, yağmur suyu çekimi, foseptik çekimi, çamur çekimi, kanalizasyon açma, rögar temizliği, kiralık vidanjör, arıtma temizliği, kuka kanal açma, arazöz hizmeti ve vidanjör hizmetlerimizle, İZSU ve MASKİ denetimli araçlarımızla ve profesyonel ekibimizle, siz değerli müşterimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız Manisa, İzmir, Balıkesir il ve ilçelerine de hizmet sunmaktadır.

Tıkanıklık, foseptik, kanal, kanalizasyon, atık, kimyasal, bakteri, su birikintileri, çamur sorunlarınız için ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın : 0 532 740 26 57- bilgi@manisavidanjorkanalacma.com

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler