You are currently viewing Arazöz Hizmeti
İzmir Vidanjör arazöz hizmeti

Manisa Vidanjör Arazöz hizmeti

Arazöz, kamyon araçlarının arkasına, su tankı, basınçlı su düzeneği yerleştirilmiş motorlu araçtır.

Arazöz, üzerinde bulunan basınçlı su ile, yolların, meydanlarının temizlenmesinde, parklarda ve yol kenarlarında bulunan yeşillikleri sulama için kullanılır. Yol kenarlarında, meydanlarda, oluşan pislikleri basınçlı su ile temizler. Toprak, bozuk satıhlı ve stabilize yollarda, toz oluşumunu engellemek için de faydalanılır. Yapı inşaatları ve özellikle yol inşaatlarında çalışan makinelerin su teminini sağlamak için de kullanılır.

Arazöz hizmeti ihtiyacınız için ve daha detaylı bilgi almak için lütfen hemen bizi arayın.

Manisa Vidanjör ve Kanal açma

Manisa ve tüm ilçelerine, yılların verdiği deneyimle ve profesyonellikle yaptığımız çukur temizliği, kanal açma, yağmur suyu çekimi, foseptik çekimi, çamur çekimi, kanalizasyon açma, rögar temizliği, kiralık vidanjör, arıtma temizliği, kuka kanal açma, arazöz hizmeti ve vidanjör hizmetlerimizle, İZSU ve MASKİ denetimli araçlarımızla ve profesyonel ekibimizle, siz değerli müşterimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız Manisa, İzmir, Balıkesir il ve ilçelerine de hizmet sunmaktadır.

Tıkanıklık, foseptik, kanal, kanalizasyon, atık, kimyasal, bakteri, su birikintileri, çamur sorunlarınız için ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın : 0 532 740 26 57- bilgi@manisavidanjorkanalacma.com

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler